LietuviųEnglish (United Kingdom)
AULA Blues club kviečia kovą
Kas naujo? - Naujienos - greitai

  Kovas

03 04 Muzikos Euforija
Kovo mėnesio programą AULA Blues club pradeda su puikiu muzikantų trio:
Leonardas Pilkauskas yra saksofoninininkas, kompozitorius, kuris šiuo metu intensyviai studijuoja Olandijoje. Leonardas yra muzikavęs su D. Rudžiu, E. Kanevičiumi, E. Armonu, Toms Poišs (Latvija), Francesco Angiuli (Italija), Rihards Fedotovs (Latvija), Luciano Poli (Italija), Miguel Rodriguez (Ispanija), Walter Wolff (Suomija), Eef van Breen (Olandija).
Paulius ''Fila'' Adomenas – bosininininkas. Muzikuoja su "Happy Endless", "Saulės Kliošu", "Make It Real", "Dykumos", InSearch".
Domisi elektronine, rock stiliaus ir expermentine muzika.
Mantas Augustaitis muzikuoja perkusiniais instrumentais. Groja grupėse "Empti", "MagicMushrooms", "InSearch", bei su muzikantais L. Mockūnu, V. Nivinsku, J. Maksimovičiumi. Ypač domisi ekspermentine, improvizacine muzika, niu - džiaz, elektronine muzika.

03 18 Gipsy jazz
Club Vilnius Hot kūrybos pagrindą sudaro džiazo standartai „Hot Club“ stiliuje, kuris yra ypatingas svingo ritmais, savo išraiška ir daugybe improvizacijų. Stiliaus originalumas pasižymi instrumentų skambėjimu bei techniškai sudėtingais kūriniais. „Hot Club“ stiliaus šaknys kilusios iš čigonų muzikos, todėl jos dar vadinamos Gypsy Jazz.
Kolektyvas Club Vilnius Hot papildė Hot Club stilių vokalu, patys aranžuoja populiariausias melodijas bei džiazo standartus. Trio taip pat atlieka džiazo balades, valsus „Musette“ ir savo kūrybos kūrinius. Nenuspėjama ir lengva muzika, ritmai, kuriais taip mėgsta nustebinti „Club Vilnius Hot“ muzikantai, nepalieka nė vieno klausytojo abejingu. Už savo gebėjimą dalinti puikią nuotaiką ir geras emocijas kolektyvas ne vieną kartą buvo apdovanotas įvairių auditorijų aplodismentais.

03 25 Z Park (Kinija, Lietuva, Bulgarija)
Pranas Kentra - gitara
Charlie Wang - bosas
Stefan Goranov - mušamieji
Z Park - tai Groningeno mieste, Olandijoje, trijų tautybių muzikantų suburta muzikos grupė. Visiems grupės nariams atkeliavus iš skirtingų muzikinių pasaulių, grupė, įkvėpta kinų, balkanų bei lietuvių kultūrų, originaliai žvelgia į šiuolaikinę muziką.
Specialiai Aulos klubui grupė pagros įvairią džiazo muzikos programą su bliuzo, roko, folk ir lotynų muzikos elementais.

http://www.bluesclub.lt

Ir viskas nemokamai. Juk alaus ar vyno vistiek užsisakysit...

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis