LietuviųEnglish (United Kingdom)
"Billy's Band" 02-17
Kas naujo? - Naujienos - greitai

Klubas "New York", 2010-02-17 20:00


2010 m.vasario 17 d. Jūs pamatysite tokį Tom Waits'ą , kokio dar niekada nematėte.
Savąjį Tom Wait'ą pristatys paskutinis Piterio džiazo romantikas Bilis Novikas (Билли Новик).
Bilis Novikas su grupe "Billy's Band" surengs vienintelį ir unikalų teatralizuotą koncertą "Being Tom Waits".
Vakaro programoje susipins jaudinanti įžymiojo Tom Waits lyrika ir rusų Waits'o – Bilio Noviko džiazo kompozicijos.

„Billy‘s Band“ kviečia atšvęsti Tom Waits 60-metį

Šių metų lapkričio 25 dieną, 20 valandą, klube „New York“ įvyks grupės „Billy‘s Band“ teatralizuotas koncertas “Being Tom Waits“. Teatralizuotas koncertas “Being Tom Waits“ skiriamas Tom‘o Waits‘o 60-mečiui.

Man patinka ta nuostabi muzika, kuri pasakoja apie siaubingus dalykus.
Tom Waits

Dabar net sunku įsivaizduoti, kad kvartetas „Billy‘s Band“ prasidėjo kaip „pokštas draugams“ - avangardinis projektas beviltiškai alkoholizuotai rūsių bohemai. Dabar grupė be pertraukų gastroliuoja stambiausiuose klubuose, festivaliuose ir rimtai užsiima teatro projektais.
„Billy‘s Band“ yra grupė įrodžiusi DIY – do-it-yourself modelio gyvybingumą, kuris kažkada apvertė vakarų muzikos industriją. Grupės sąskaitoje 8 albumai ir 2 koncertų DVD. Viską, pradedant dainų kūrimu, albumų įrašais bei scenarijų rašymu ir šou pastatymu, grupė „Billy‘s Band“ daro pati.
Grupė yra gana keista, o gal turinti unikalų muzikinį spektrą. Tai Ryžiko elektrinė gitara, kuri tai groja solo hard-roko klasikų dvasia, tai skleidžia keistus, ausį rėžiančius garsus. Tai ir Antono bajanas, ir prikimęs Bili balsas, kurį sunku suderinti su šio jauno intelektualo išore kol nepabūni koncerte. Taip jau atsitiko, kad Bilis tapo viename asmenyje ir vokalistas, muzikantas - jis pats sau akomponuoja kontrabosu ir su koja muša ant grindų gulintį tambūriną. Be viso ko dar ir išore kvarteto nariai atrodo kaip tikri mažo klajojančio teatro aktoriai: straksintis Ryžykas su “palmės“ tipo šukuosena, romantškasis Antonas su fraku ilgomis klostėmis ir brutalusis autsaideris Bilis su skrybėle.
“Being Tom Waits“ tapo ne tik bestseleriu, bet ir grupės vizitine kortele, kurioje telpa grupės kūrybinės jaunystės rezultatai bei pagerbiamas didysis Tom Waits, grupės mokytojas - autsaideris, spalvingas ir išraiškingas šou biznio valkata, lyrikas, alkoholikas ir gatvės pamišėlis. Koncertas-spektaklis susideda iš dainų ir lyrinių nukrypimų apie lietaus šunis, šiltą alų ir šaltas moteris, šokoladinį Jėzų ir liūdnus Valentino dienos sveikinimus. Čia keisti Waits‘o personažai persipina su ne mažiau keistais pačio solisto Bili Noviko dariniais. Čia skamba pačio ansktyvojo „Waits‘iško laikotarpio“ dainos ir kaip sako pats Bilis - “ begalinio nusivilimo“ periodo dainos.
„“Being Tom Waits“ - tai tas pats kaip kovoti su aligatoriumi. Arba tu gauni porą naujų batų, arba tu - lavonas. Kai „Billy‘s Band“ imasi Waits‘o, tai jo genijus, jo savitumas, jo antikvarinis šarmas niekur nedingsta, visa tai blizga, kaip tų batų oda“, Tai tik vienas atsiliepimas apie Billy‘s Band, grupės iš Sankt-Peterburgo, pasirodymą 2008 metų vasarą Ročesterio džiazo festivalyje. Nuotaika, kurią grupė sukuria per per pasirodymus, ir yra būtent tai, kas vilioja į jos koncertus daugybę žmonių, norinčių pajusti emocijų protrūkį ir priartėti prie to, kas vadinama „gyvoji muzika“. Tik jiems pasiseka sukurti per koncertus paradokso atmosferą - liūdesys per juoką, šventė be priežasties, vienatvė kompanijoje, laidotuvės su gera pabaiga.
Grupė savo didžiausiu pasiekimu laiko tai, kad jiems pasisekė išlikti nepriklausoma grupe, išlikti savarankiškais priimant sprendimus, neprisišlieti prie jokios pseudomadingos muzikinės krypties. Jie kaip ir anksčiau, vadina save „laidotuvių diksilendu su nesibaigiančia gera pabaiga“ ir yra įsitikinę, kad raktas į sėkmę yra judėjimas, nes kaip sufleruoja Bili gyvenimiški pastebėjimai “nei vienas šuo nesišlapins ant judančio automobilio“.

Teatralizuotas koncertas “Being Tom Waits“ skiriamas Tom‘o Waits‘o 60-mečiui. Vienintelis teatralizuotas koncertas Vilniuje įvyks lapkričio 25 dieną, 20 valandą, klube „New York“

Po koncerto, su savo bilietu Jūs taip pat galite patekti į vakarėlį po koncerto muzikiniame klube "Obuolio respublika" (Šnipiškių g. 3).
Čia Jūsų dėmesiui grupės "The Gun" iš Klaipėdos gyvo garso koncertas ir galimybė pabendrauti su grupės "Billy's Band" nariais.

Grupės oficialus puslapis http://www.billysband.ru.

Dėmėsio! Kalėdų ir Naujųjų metų proga visi bilietai po 75 Lt.

Komentaras - įdomu kiek būtų be progos ;)

http://www.bilietai.lt/lt/event/4189
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis