LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis BluesMusic.lt Naujienos Naujienos - greitai Rhythm Junkies „Tamstoje" 01-27
Rhythm Junkies „Tamstoje" 01-27
Kas naujo? - Naujienos - greitai
Gyvos muzikos klubas "Tamsta" Vilnius
2010.01.27    21:00

Rhythm Junkies - tai grupė muzikantų-mėgėjų iš Vilniaus, vis plačiau, stipriau ir drąsiau besibraunančių į priekį dėl kelių labai paprastų, tačiau jaukių tikslų: kuo labiau didinti susidomėjimą primiršta svingo muzika, atstovauti jai visais įmanomais būdais bei, žinoma, linksmintis linksmintis linksmintis!

Rhythm Junkies - tai vienuolika keistuolių, visų pirma, pamilusių Lindy Hop'ą - šokį, susikūrusį svingo eros laikais, ir tik paskui nusprendusių, jog šokti reikia pagal muziką, sklindančią ne iš kolonėlių, bet iš gitarų, smuikų, akordeonų, trimitų, trombonų bei kitų autentiškų instrumentų, virpinančių klausytojų širdis bei grindis po šokėjų kojomis.
Save vadinantys gatvės svingo ansambliu, atšalus orams, Rhythm Junkies traukiasi į barus, kavines bei kitas pastoges, kur, gavę bent nedidelį kampelį vietos rakandams sukrauti, stengiasi užkurti tikrą pirtį paskui juos atsekusiems bei iš pašalių susirinkusiems klausytojams bei šokėjams.
Rhythm Junkies sielose ir širdyse - kaukiantys, šaukiantys, trypiantys ir klykiantys, magiškieji 1930-1940 metai Amerikoje, o kol neišrasta laiko mašina, ten keliaujame muzikos, ritmo bei šokio pagalba.
Mindaugas Bikauskas - Gitara, vokalas
Milda Stataitytė - Vokalas
Aurimas Petrevičius - Akorionas
Vytautas Narkevičius - Smuikas
Dangiras Bugas - Perkusija
Marius Zaremba - Klarnetas
Tomas Ždanavičius - Gitara
Marius Kurgonas - Tuba
Justė Buzelytė - Kazoo
Andrius Šlimas - Stepas
Giedrė Paplaitytė - Džiazo Šokiai

7lt

http://www.eb.lt

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis