LietuviųEnglish (United Kingdom)
Bitės - "Tamsta" 01.15
Kas naujo? - Naujienos - greitai

 

Gyvos muzikos klubas "Tamsta"

Vilnius 2010.01.15 21:00

"Bitės" groja užkrečiantį fanką su džiazo ir hiphopo elementais (kuris primena legendinio "US3" hito "Cantaloop" džiazhopo skambesį) ir yra vieni įdomiausių Lietuvos gyvos muzikos scenos atstovų. Jų dainų tekstai, dainuojami / repuojami lietuviškai ir angliškai, yra kupini gero humoro, kuris įžiebia muzikoje dar daugiau kibirkščių. Keli "Bičių" nariai taip pat groja "Saulės Klioše" - kitoje džiazuojančioje grupėje, garsėjančioje savo energija trykštančiais gyvais pasirodymais jaunimo perpildytuose džiazo klubuose ir kavinėse. "Bičių" pavadinimas tarsi perspėja, kad jų muzika yra linksma ir gyvybinga kaip avilys kaitrią dieną, bet tikrai ne tokia grėsminga.

Trumpa biografija:
Grupė "Bitės" susikūrė 1998 metų vasarą, tais pačiais metais įrašė mini demo albumą "Smėlio namai".
Alvydas Mačiulskas (saksofonas, klavišiniai, vokalas, lūpinė armonikėlė);
Deividas Nutautas (gitara, vokalas);
Gediminas Andriškevičius (bosinė gitara, vokalas);
Laurynas Šarkinas (mušamieji, perkusija, vokalas).
Grupė koncertavo beveik visuose Vilniaus gyvos muzikos klubuose bei daugelyje Lietuvos miestų (Šiauliai, Alytus, Utena, Kaunas, Klaipėda, Biržai...), savo linksmais teatrališkais šou užkariaudami ne vieno klausytojo (-os) širdį.
2005 metais Bitės pasirašė leidybinę sutartį su kompanija "Zona Records" ir išleido debiutinį albumą "Zoom". Iki šiol aktyviai koncertuoja

Grupės Bitės nariai:
Deividas Nutautas, Alvydas Mačiulskas, Gediminas Andriškevičius, Laurynas Šarkinas. www.myspace.com/biteslt

 

Įėjimas: 15 Lt

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis