LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis BluesMusic.lt Naujienos Naujienos trumpai Lapkričio mėnesį AULA Blues club
Lapkričio mėnesį AULA Blues club
Kas naujo? - Naujienos trumpai
Lapkričio mėnesį AULA Blues club kviečia apsilankyti šiuose gyvo garso koncertuose (Koncertų pradžia 20:00):

 

11/11 New generation jazz   

Ketvirtadienio vakarą kviečiame praleisti AULA Blues klube, su puikiu jaunųjų džiazo muzikantų projektu „New generation jazz“

Ingrida Žiliūtė sėkmingai kuria vaidmenis Lietuvoje statomuose miuzikluose ir yra Miuziklo Mokyklos Elfų Teatre įkūrėja. Dalyvavo popmuzikos bei džiazo festivaliuose Anglijoje, Italijoje, Ispanijoje, Dubajuje (UAE), Denveryje (JAV), Moldavijoj, Ukrainoje ir Lietuvoje. Atlikėja taip pat žinoma iš televizijos projekto “Žvaigždžių vartai” (TV3) bei 2008 Eurovizijos finalo, kur pristatė dainą „You&I”, kurią prodiusavo Mario Basanov.

Kęstutis Pavalkis - jaunosios kartos džiazo muzikos atstovas, turintis ir klasikinės, ir džiazo muzikos akademinį išsilavinimą, daugelio respublikinių bei tarptautinių klasikinės muzikos konkursų Lenkijoje, Čekijoje, Prancūzijoje, Italijoje bei Lietuvoje laureatas, koncertavęs su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu orkestrais. Nuo 2005m. aktyviai koncertuoja su Nu-jazz grupe „2good“.

Jonas Lengvinas - Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos studentas, džiazo katedroje studijuoja mušamuosius instrumentus, dalyvauja įvairiuose konkursuose bei festivaliuose. Šiuo metu groja su grupėmis: Marijonas Mikutavičius, Liūdni Slibinai, Šiaulių Bigbendas. Yra įrašęs albumą su grupe Liūdni Slibinai - "Albumas Raginantis Tautą".

Nemokamas įėjimas 

11/18 Senas Kuinas 

Ketvirtadienio vakarą „AULA Blues club" skambės kietai lyriškas metalinio atspalvio bliuzas.

Aštrus, roko gitaros skambesys kartu su tvirtai sukaltomis ritmo ir boso partijomis jau nuo pirmųjų akordų įšvirkščia klausytojams sveiką adrenalino dozę, kuri į koncerto pabaigą pakelia nuo kėdžių ir jaunus, ir vyresnius. Manytum patekęs į sunkiojo roko (gal net metalo) koncertą, bet ausis netrukus atpažįsta ritmingus, bliuzo garsus. "Senas kuinas" lieka ištikimas savo braižui, kuriame daug garso, bet nė trupinėlio pykčio ar agresijos. Tai rami, neretai liūdnoka, tačiau iki banalaus sentimentalumo nenusileidžianti lyrika, vilkinti solidžiais roko marškiniais. 

Vjacheslav Mitrokhin - Gitara, Vokalas
Andrej Malevski - Bosas
Denis Dmitriev - Būgnai

Nemokamas įėjimas

 

11/25 Jazz Trio 

Spalvingas džiazo vakaras su spalvingu džiazo trio. 

Pasirinkdami nestandartinę sudėtį trio ketina populiarius ir ne taip gerai žinomus džiazo standartus pateikti per savo supratimo ir jausmų prizmę. Studijavę ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje muzikantai džiaugiasi galėdami klausytojui dovanoti savo interpretacijas ir įtraukti į dainos istoriją. Šiuo metu atlikėjai ne tik mokosi Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje, bet taip pat išnaudoja savo kūrybinį potencialą kurdami, bei generuodami naujas idėjas, bei projektus, kaip Jing'a'ling, Blue in Bossa, Sounds in G ir t.t. Visi būdami išties skirtingi, muzikantai vienas kitam padeda ieškoti naujų kelių muzikos link, džiaugtis jos teikiamais netikėtumais, ir galimybe su jauduliu dovanoti ją kitiems.
Vytautė Pupšytė - vokalas,
Pranas Kentra - klasikinė, elektrinė gitara
Domas Žostautas - bosinė gitara.

Nemokamas įėjimas

Gyvos muzikos klubas „AULA Blues club"
            Pilies g. 11, Vilnius
            Tel. (8 5) 2687173
            Email. info@bluesclub.lt
            www.bluesclub.lt

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis