LietuviųEnglish (United Kingdom)
Tamsta šiandien kviečia
Kas naujo? - Naujienos trumpai

 

Vasario 27diena

LIŪDNI SLIBINAI

Stilius: acoustic

Bilieto kaina: 20lt

Štai kaip muzikantai save pristato:

LIŪDNI SLIBINAI - muzikinėje erdvėje nepripažintas mitologinis darinys arba tiesiog jaunų aktorių grupelė pasižyminti lyties, ūgio bei muzikinių( ir ne tik) nuotaikų įvairove. Ši anaiptol ne šventa trejybė turi šventą tikslą- savo liūdnomis dainomis ir plikomis širdimis raginti kožną lietuvį atsisakyti lengvabūdiškumo ir gyvenimo džiaugsmo. Klavišų, stygų bei visokių barškančių daiktų pagalba tyla virsta muzika, o žodis tampa kūnu: kartais filosofiškai sustagarėjusiu, kartais moteriškai lanksčiu, kartais mažo ūgio.

Slibinų SMEGENYS - VAIDAS KUBLINSKAS (gitara ir vokalas)- nuolat filosofiškai kamšo egzistencines skyles ir rūpinasi „grupės“ menine bei išliekamąja verte. Neapdovanotas humoro jausmu, todėl visuomet yra juokingas.

Slibinų ŠIRDIS - AISTĖ LASYTĖ (klavišai ir vokalas) - jokių egzistencinių skylių nekamšo ir niekuo nesirūpina. Daug šypsosi ir taip suteikia „grupei“ moteriško tyrumo, o grupės vyrams kūrybinės potencijos. Mėgsta šunis.

Slibinų SIELA - DOMINYKAS VAITIEKŪNAS (vokalas ir barškalai) – moterų džiaugsmas, „grupės“ populiarumo garantas ir nuolat strikinėjantis įrodymas, kad milžiniškai sielai sutalpinti užtenka mažo kūnelio.


Šie trys slibinai, supratę, kad dažnas lietuvis yra palaužtas džiaugsmo ir perdėm didelės linksmybės, 2008 metų vasarą, vieną gražų Žolinės vakarą susibūrė į „grupę“. “Grupės” tikslas išsyk buvo aiškus: sugrąžinti tą lietuvį prie tikrosios baltiškosios prigimties. Taigi šie trys slibinai nusprendė muzikuoti tol, kol pravirkdys visą tautą.
http://www.liudnislibinai.lt/
 
GYVOS MUZIKOS KLUBAS TAMSTA
Subaciaus g. 11a, Vilnius
Tel. 2124498, 861156496, 869836121
El. pastas: club@tamsta.com
www.tamstaclub.lt
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis