LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis BluesMusic.lt Naujienos Naujienos trumpai Jurga Gaidytė - Su pavasariu Vilniuje atgimsta bliuzas
Jurga Gaidytė - Su pavasariu Vilniuje atgimsta bliuzas
Kas naujo? - Naujienos trumpai

Su pavasariu Vilniuje atgimsta bliuzas


Jurga Gaidytė | Alfa.lt

„Aula Blues Club“

Vytenio Petrošiaus nuotr. (Alfa.lt)

Bliuzas, džiazas ir rokas trečiadienio vakarą skambėjo sostinės širdyje, Pilies gatvėje, naujai duris atvėrusiame klube „Aula Blues Club“. Čia rinkosi visi muzikos mylėtojai, norintys atsipalaiduoti ir smagiai praleisti vakarą besiklausant gyvo garso koncerto.

Nutarta atgaivinti prieš aštuonerius metus pirmą kartą Vilniuje melomanus sukvietusį bliuzo klubą, kuris buvo prisimintas tik po ilgai trukusios pertraukos.

„Daugeliui šiuo metu yra sunkūs laikai, bet tikimės, kad visiems pavyks atrasti po saulės spindulėlį, suteikiantį džiaugsmo. Manau, kad ne vieno vilniečio namuose kur nors yra užsilikusi nenaudojama gitara. Nereikia užmiršti nei gitarų, nei muzikos. Džiaugiuosi, jei nuo šiol muzikos mylėtojai turės kur susirinkti. Tikiuosi, kad klubas padės suvienyti žmones, jaučiančius aistrą klausytis, groti ar kitaip perteikti bliuzo, džiazo ar roko muzikinius žanrus“, – kalbėjo klubo direktorius Algimantas Minkevičius.

Visą straipsnį skaitykite 

http://www.alfa.lt

Kompozitorius Kęstutis Antanėlis džiaugėsi, kad bliuzas, džiazas ir rokas toliau gyvuoja, o negrimzta užmarštin: „Teks šiek tiek „susikapoti“ su įvykiais laike. Įvykiai laike – muzika, kuri daro visiems stiprų poveikį. Džiugu, kad šiuolaikinis jaunimas galės ateiti pasižiūrėti ir pasiklausyti, kaip ant bliuzo, roko ir džiazo išaugo šiuolaikinė muzika. Jaunimas turėtų ir atrasti, ir suprasti, kaip reikėtų groti.“

Naujai atvertas bliuzo klubas trečiadienio vakarą buvo išpuoštas verbomis. Anot renginio organizatorių, tokią atributiką jie pasirinko todėl, kad klubo atidarymo šventė sutapo su Šv. Kazimiero diena.

Klubo savininkai tikisi, kad kiekvieną savaitę čia rinksis ne vien jaunimas ir visi minėtų muzikos stilių mylėtojai, kurie neleis užmiršti maestro Vytauto Kernagio ir kitų garsių muzikantų pradėtų darbų.

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis