LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis BluesMusic.lt Naujienos Naujienos trumpai "Bliuzo naktys" sieks prisivilioti Bruce'ą Willisą
"Bliuzo naktys" sieks prisivilioti Bruce'ą Willisą
Kas naujo? - Naujienos trumpai

2009-05-08

"Bliuzo naktys" sieks prisivilioti Bruce'ą Willisą

Holivudo ikona, aktorius, prodiuseris ir bliuzo muzikantas Bruce'as Willisas, neseniai tapęs degtinės „Sobieski" veidu, gali koncertuoti Lūksto ežero pakrantėje. Septynioliktą kartą Varniuose (Telšių r.) vyksiančio tarptautinio festivalio „Bliuzo naktys" organizatoriai oficialų kvietimą grupei „The Bruce Willis Band" išsiuntė iš karto išgirdę apie naują reklamos kampaniją.

„B. Willisui apsisprendus būti oficialiu degtinės reklamų veidu, pamanėme, kad jis galbūt norės pamatyti šalį, kurioje gaminama lietuviška „Sobieski". Ta proga galėtų ir porą dainų sudainuoti, galėsim lūpinę armonikėlę paskolinti," - šmaikštavo festivalio prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka. „O jei rimtai, daugelis žino šio puikaus aktoriaus aistrą bliuzui, o „Bliuzo naktyse" kasmet susirenka geriausi viso pasaulio bliuzo muzikantai. Tad tikimybė, kad B. Willisas „pasirašys" ir mes galėsime jį išvysti Varniuose, nėra tokia jau menka." B. Williso muzikanto karjera prasidėjo kartu su vaidyba kultiniame detektyviniame seriale „Moonlighting" (1985-1989). Devintojo dešimtmečio pabaigoje pasirodė pirmasis jo albumas „Bruno sugrįžimas" („The Return of Bruno"), kuriame būsimasis „kietas riešutėlis" atliko R&B stiliaus kūrinius. Albumas užėmė 14 vietą JAV tope ir buvo finansiškai sėkmingas; tai paskatino B. Willisą toliau gilintis ne tik į vaidybą, bet ir muziką bei sukurti garso takelį filmui „Hadsono vanagas" („Hudson Hawk"), kuriame pats ir vaidino.
Stipriu balsu pasižymintis aktorius į bliuzą pasinėrė palyginti neseniai - dešimtojo dešimtmečio viduryje ir, nors visuomet buvo labiau žinomas dėl filmų, nei dėl dainų, neapleido jo iki šiol. Virtuoziškai lūpine armonikėle grojantis B. Willisas 2005 m. filmo „Sin City" premjeroje atliko legendinę Cliffo Richardso dainą „Devil Woman", o pernai buvo „kviestinis balsas" žymios grupės „Blues Traveler" albume „Susišaudymas Šiaurės Holivude" („North Hollywood Shootout").
Kovo mėnesį B. Willisas pasirašė sutartį su alkoholinių gėrimų gamybos kompanija „Belvedere", kurioje sutiko būti degtinės „Sobieski" veidas Europai ir Kinijai. Pagrindinis kampanijos lozungas bus „Teisinga degtinė" („Truth in Vodka"). „Armagedono" ir „Nuodėmių miesto" žvaigždė ragins europiečius renkantis alkoholinius gėrimus daugiau dėmesio skirti ne rinkodaros triukams, o butelio turiniui, nebesivaikyti neva „madingų" brangių gėrimų ir grįžti prie natūralaus produkto. Lietuvišką degtinę „Sobieski" iš vienintelėje Lietuvoje Obelių spirito varykloje varomo lietuviško spirito gamina AB „Vilniaus degtinė".
Kartu su galimybe išvysti „bliuzuojantį" B. Willisą, kokybiškos muzikos gerbėjai festivalyje „Bliuzo naktys 2009" girdės geriausią bliuzą. Žemaitijoje bliuzo fanus linksmins zaideko muzikinio stiliaus žvaigždė iš Naujojo Orleano Dwayne'as „Dopsie" Rubinas su grupe „The Zydeco Hellraisers" ir kitos užsienio žvaigždės, o joms talkins geriausios Pabaltijo grupės: „Latvian Blues Band", Arina, „The Road Band ir kiti. Lietuviškasis „Vudstokas" vėl džiugins naktiniais „jam session", fejerverkų šou Lūksto ežero viduryje „Bliuzo žiburiai". Ypatinga šį kartą bus „Bliuzasriubės" virimo ceremonija - jos metu bus bandoma sumušti Lietuvos sriubos virimo rekordą, kuris dabar yra 1200 litrų.
Grojantį ir dainuojantį Bruce Willisą ir jo grupę „The Bruce Willis Band" galima pamatyti ir išgirsti:

 
____________________________
Apie didžiausią Lietuvoje festivalį po atviru dangumi „Bliuzo naktys":
Lūksto ežero pakrantėje rengiamas vienintelis bliuzo festivalis Lietuvoje „Bliuzo naktys" Varnių gyventojų ramybę liepos pradžioje šiemet trikdys jau 17-ąjį kartą. Prieš šimtmetį JAV gimęs amžinai jaunas bliuzas į Varnius sutraukia 4-7 tūkst. įvairaus amžiaus, tautybės ir socialinės padėties žmonių. „Lietuviškasis Vudstokas" įrašytas pasaulinių bliuzo ir soulo muzikos žvaigždžių „darbotvarkėse". Šventė kasmet iš naujo įrodo, kad kitokia muzika, demokratiška dvasia ir laisvės troškimas Lietuvoje vis dar gyvi. Tai patvirtina tautiečių kalboje prigijęs terminas „bliuzai", autostopininkų skaičiaus išaugimas ir neįtikėtinos Varnių maisto prekių parduotuvių apyvartos liepos pradžioje.
_____________________________
Išsamesnės informacijos teirautis:
Algirdas Barniškis-Blėka, festivalio „Bliuzo naktys 2009" prodiuseris
Tel.: +370 698 39311
El. p. info@bliuzonaktys.lt
www.bliuzonaktys.lt

 Šaltinis: Elta ir kita žiniasklaida

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis