LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis BluesMusic.lt Naujienos Naujienos trumpai Fotonaujienos - Eric Sardinas Vilniuje ir Rygoje
Fotonaujienos - Eric Sardinas Vilniuje ir Rygoje
Kas naujo? - Naujienos trumpai

Koncerte pasirodė ne tik  Eric Sardinas bet ir, perfrazuojant seną anekdotą, abu lietuviško bliuzo tankai: Virgilijus Jutas ir Aleksandras Belkinas su grupe „Road Band". Pristatė bendrą projektą „Nothing but blues", kurį penktadienį (2009 10 23) demonstruos Lenkijoje vyksiančio bliuzo festivalio „Jimiway" žiūrovams. Gal tai paaiškina tokį repertuaro pasirinkimą, kuriame pasigedau puikių senų, dainuojamų lietuviškai V. Juto bliuzų...

O Sardinas savo dobro gitarą degino! Tiesa, perkeltine prasme. Buvo koncerte ir daug ritmenbliuzinės ir net roko energijos, ir ramių bliuzų nuo Robert Johnson laikų - pačių bliuzo ištakų. Keliose dainose  Eric'as leido paklausyti tikrojo, neiškraipyto elektriniu įgarsinimu, dobro gitaros* garso, grodamas priešais mikrofoną.
Ir žavėjo puikiai, kaip geras variklis, šalia ir kartu dirbanti ritmo grupė - Big Motors!

Photo gallery from Eric Sardinas concert in Vilnius

Photo gallery from Eric Sardinas concert in Riga

- Ar pamatysime liepsnojančią gitarą?
- Pabandysiu ją uždegti savo pirštais. Ar pasiseks? Nežinau. Čia gana šilta. Bus matyt, juk nenorim sukelti gaisro.
Interviu su Eric Sardinas skaitykit:
http://www.lrytas.lt/

Kiti atsiliepimai ir nuotraukos:

http://www.zebra.lt

*DOBRO pavadinimas kilęs nuo šias gitaras apie 1920m. pradėjusios gaminti firmos įkūrėjų Dopyera šeimos -  DOpyera ir  BROthers. Beje, Dopyera šeima emigrantai iš Slovakijos, o slovakiškai žodis DOBRO reikškia - gerai. Pirmasisi kompanijos devizas - "Dobro means good in any language" (Dobro bet kurioje kalboje reiškia „gerai"). Nuo 1993 m. kompanija Dobro priklauso firmai Gibson.
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis