LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis BluesMusic.lt Naujienos Naujienos trumpai Vasaros sezono „AULA Blues club" atidarymas
Vasaros sezono „AULA Blues club" atidarymas
Kas naujo? - Naujienos trumpai

Pirmąjį birželio trečiadienį - birželio 3 d., kviečia visus į muzikinio „AULA Blues club“ vasaros kiemelio atidarymą.

Jau suradęs savo nuolatinį klausytoją, „AULA Blues club“ vyksiančius renginius perkelia į restorano „AULA“ vidinį kiemą. Vasaros kiemelio atidarymo vakarą jums nemokamai koncertuos gausus būrys bliuzo, rokenrolo muzikantų: Jutas&Belkin, Julija Ritčik, Algirdas Klova, Šv. Sodas, Giedrius Klimka, „Senas Kuinas“, Šarūnas Mačiulis ir „Poliarizuoti stiklai“ „Special Rock‘n‘roll band“ ir kiti.... Pradėkime kartu ilgą ir nenuobodžią muzikinę kelionę per visą lietuvišką vasarą!

Tęsdamas senąsias kavinės „Žalvykslė“ bliuzo tradicijas, prieš tris mėnesius nauju vardu ir nauja kokybe atgimė gyvos muzikos klubas „Aula blues club“. Idėja suburti po vienu stogu Lietuvos bliuzo, džiazo, roko atlikėjus pleveno jau seniai, bet tik dabar, susiklosčius palankioms aplinkybėms, tai tampa realybe. Prijungęs ir dainuojamosios poezijos atstovus, „AULA Blues club“ gali pasiūlyti viską, ko nori ne tik paprastas klausytojas, bet ir tikras melomanas. Šiame klube ypatingas dėmesys skiriamas bliuzo muzikai, kadangi Lietuvoje išties yra gerų, jau ir Europoje koncertuojančių muzikantų. Savame krašte būti pranašais nėra lengva užduotis, bet kodėl gi nepabandžius? Galime pasidžiaugti, kad daugėja ir bliuzo atlikėjų iš užsienio, atvažiuojančių koncertuoti į Lietuvą.

Taip jau yra įprasta, kad bendraminčiai jungiasi į grupeles, partijas, organizacijas. „AULA Blues club“ nori apvienyti žmonės, mėgstančius bliuzą ir jam artimus muzikos stilius. Kartu su Lietuvos bliuzo muzikantais pagaliau ketiname įkurti Lietuvos bliuzo asociaciją, kurios pagrindu galima butų rimčiau vystyti šios pakraipos veiklą ir įsilieti į pasaulinę bliuzo šeimą. Kiekvieną pirmą mėnesio trečiadienį „Aula Blues club“ kvies visus, norinčius dalyvauti šiame procese. Pirmąjį birželio trečiadienį kviečiame ne tik visus norinčius prisijungti prieš šios veiklos, bet ir  pasiklausyti puikaus koncerto, kuriame dalyvaus gausus būrys bliuzo, džiazo, rokenrolo, dainuojamosios poezijos muzikantų. Renginio metu taip pat bus pristatomas naujasis www.bluesclub.lt puslapis, kuriame skatinsime melomanų bendravimą ir bus skleidžiamos ne tik klubo naujienos, bet ir aptariamos Lietuvos, užsienio bliuzo aktualijos.

 

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis