LietuviųEnglish (United Kingdom)
Aula blues club
Bliuzas Lietuvoje - Bliuzo vietos

AULA BLUES CLUB

Prieš aštuonerius metus kavinėje Žaltvykslė (dabar restoranas „AULA) Rubinas (Benas) Vainas buvo įkūręs vieną pirmųjų Lietuvoje bliuzo klubų „Brius. Nors praėjo nemažai laiko, mintis atgaivinti senąsias muzikines restorano tradicijas ir paskatino „AULA Blues Club sukūrimą. Šis muzikinis projektas apims tris giminingus muzikos stilius: bliuzą, džiazą ir roką, kuriuos pristatyti bus skirta tam tikra savaitės diena ir tą dieną vykstantis koncertas ar renginys. Šie muzikiniai projektai yra skirti žmonėms, kurie pasiilgę tikros, gyvos muzikos ar tiesiog nori atsipalaiduoti demokratiškoje, neįpareigojančioje aplinkoje.
„AULA Blues Club nebus paprastas muzikinis klubas, jo tikslas bus vienyti žmones, kurie jaučia aistrą klausytis, groti ar kitaip perteikti šiuos muzikinius žanrus. Bliuzo, džiazo ir roko gerbėjai turės galimybę diskutuoti, keistis informacija bei įvairia atributika bendraminčių kompanijoje, dalyvauti „AULA Blues Club organizuojamuose koncertuose bei renginiuose. Šiuose renginiuose bus skatinama ne tik muzikinė veikla, bet ir „Jazz art, „Blues art, „Rock art parodos, fotografijos, video.

Kadangi pirmiausia „AULA Blues Club yra bendraminčių klubas, visi nariai bus prašomi dalyvauti šio muzikinio klubo kūrime ir vystyme. Siekiant palaikyti nuolatinį melomanų bendravimą, kuriama svetainė http://www.bluesclub.lt, kurioje galėsite sekti ne tik „AULA Blues club naujienas, bet ir Lietuvos bei pasaulio muzikines aktualijas.

Taigi, nuo šiol pačioje Vilniaus širdyje (Pilies g. 11) įsikūręs restoranas „AULA bus ne tik maisto, bet ir muzikos gurmanų mėgstama vieta.
Hometown: Vilnius Pilies g. 11
Country: Lithuania
Music: Blues
http://www.bluesclub.lt/
http://www.aularestoranas.lt/
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis