LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis BluesMusic.LT Bliuzinės vietos Lietuvoje “Tamsta” - Gyvos muzikos klubas
“Tamsta” - Gyvos muzikos klubas
Bliuzas Lietuvoje - Bliuzo vietos

Sostinės senamiestyje (Subačiaus g. 11 a) įsikūręs gyvos muzikos klubas „Tamsta“ pritraukia įvairaus amžiaus žmones, vertinančius skirtingus muzikos stilius. Nesvarbu kiek tau metų ar kuo užsiimi, tikrai atrasi sau patinkančią muziką ir šėlstančius žmones.

Sudarinėdami renginių programą, svetingi klubo šeimininkai stengiasi įtikti pačios įvairiausios gyvos muzikos mėgėjų skoniui. Kiekvieną savaitę klubo programa praturtinama spalvingais ir žinomais Lietuvos bei pasaulio grupių vardais. Koncertai „Tamstoje“ vyksta nuo trečiadienio iki šeštadienio, o klubo scenoje jau spėjo pasirodyti bene visi šalies atlikėjai ir grupės, propaguojančios gyvą muziką. Čia visada laukiami ir muzikos profesionalai iš užsienio. Taip pat skiriama didelė erdvė jaunųjų muzikantų fantazijai. Vieną kart per mėnesį čia vyksta naujų talentingų muzikantų paieškos vakarai “Open mic day”. Kurių metu susirenka muzikantai ir norintys jais tapti. Muzikuoja kas nori, gali ar negali dainuoti, groti. Kiti trečiadieniai ir ketvirtadieniai skiriami kylančioms ar mažai žinomoms grupėms bei atlikėjams. Penktadieniais bei šeštadieniais - įspūdingi koncertai iš viso pasaulio. Jau tradicija tapo pirmasis mėnesio šeštadienis. Penktus metus jis yra skiriamas Lindyhop.lt šokėjų trupei – tai pašėlusių lindyhoperių komanda, atliekanti šokio bei muzikinius pasirodymus. Daugiau informacijos apie juos galite rasti: www.lindyhop.lt . Klubo šeimininkai taip pat džiaugiasi galimybe supažindinti lankytojus ir su naujausiais filmais, kuriuos pristato „Kino pavasario“ rengėjai.

Šiemet, kaip ir pernai, taip pat ir kitą metų vasarą klubas nedirbs, tačiau geros lietuviškos muzikos gerbėjai paskutinįjį liepos savaitgalį bus laukiami „Tamsta muzika“ festivalyje Varėnoje, Dainų slėni“ saloje. 2009 metais pirmąsyk surengtą festivalį aplankė keli tūkstančiai žiūrovų, jį šiltai įvertino tiek lankytojai, tiek muzikos kritikai ir žurnalistai. Daugiau informacijos rasite „Tamsta muzika“ festivalio oficialioje svetainėje www.tamstamuzika.lt .

Klubas talpina apie 350žmonių, 180vietų yra sėdimų.
Norėdami sužinoti daugiau informacijos ar rezervuoti staliuką klube kreipkitės telefonais: (8-5) 2124498 (I-V 10:00 - 18:00 val.), mob. tel. 869836121, 861156496, 861256058. Arba el. Paštu: \n club@tamsta.com This e-mail address is being protected from spambots, you need JavaScript enabled to view it .

Asmenys iki 18 metų į klubą įleidžiami tik su tėvų palyda.

Techninė specifikacija

 

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis