LietuviųEnglish (United Kingdom)
Geros muzikos klubas
Bliuzas Lietuvoje - Bliuzo vietos

Viešoji įstaiga „GM klubas“ (Geros muzikos klubas) yra pelno nesiekianti organizacija, įkurta 2006 metais, siekiant populiarinti gyvos geros muzikos klausymą klubinėje aplinkoje.

Geros Muzikos Klubas


Geros Muzikos Klubas

Mūsų koncertuose galima išgirsti įvairiausio stiliaus muziką: bliuzą, bliuz-roką, afro-beat, funky, soul, latin, „World Music“ („Pasaulio muzika“).

Dirbame su užsienio muzikos agentūromis Anglijoje, Kanadoje, Vengrijoje ir turime patikimą tiltą su Čikagos bliuzo muzikos klubais. Koncertus Lietuvoje organizuojame klubuose, turinčiuose gerą akustiką, lauko kiemeliuose, koncertų salėse.

GM klubo siekis yra supažindinti savo klausytojus su profesionaliausiais savo žanro atlikėjais, muzikinių instrumentų virtuozais, atvežti grupes, grojančiais tik įdomias kompozicijas. Pasaulyje yra tiek įdomių bliuzo, soul, funky ir kitų stilių muzikantų, apie kuriuos Lietuva mažai žino, nors jie jau yra įgiję didžiulį populiarumą kitose šalyse.

Mūsų koncertų šūkis yra gera muzika, kuri būtinai sukurs jums gerą nuotaiką.

2008 metų vasarą savo klausytojus pakvietėme į du geros muzikos festivalius lauko erdvėse. Tai festivalis „Daugirdas gyvai“ Kaune ir festivalis „Neringa gyvai“ Juodkrantėje.

Rudenį išbandėme netradicines bliuzui erdves – tai Kauno valstybinė filharmonija ir buvęs kino teatras Romuva. GM klubo komanda labai dėkoja savo klausytojams už pilnutėles sales ir gausius plojimus atlikėjams. Visi jie paliko Lietuvą su didžiule meile ir noru grįžti dar kartą.

2009 metų sezoną pradedame vasarį folk-bliuzo duetu iš Kanados, po kurio seks griausmingas rock-bliuzas iš JAV. Pasirinkome dvi erdves: Kauno filharmoniją ir klubą NAUTILUS (buvusios LOS PATRANKOS). Iki vasaros pateiksime visą bliuzo paletę, nuo ramaus folk-bliuzo iki pašėlusio rock-bliuzo. Gegužės mėnesį trečią kartą į Lietuvą sugrįžta visų taip pamėgtas Ripoff Raskolnikov su grupe. O po to vasara, lauko erdvės ir festivaliai.

Bliuzui krizės nebaisios, jis yra kuriamas krizių metu.

Linkime sulaukti šilto pavasario su gera muzika!

Pagarbiai

Klubo direktorius Česlovas Švarplys

Skirkite 2% pajamų mokesčio ir įsigykite lengvatų renginiams!

Skirdamas 2 procentus pajamų mokesčio, Jūs galite prisidėti prie „Pasaulio muzikos“ populiarinimo Lietuvoje. Bet kokia parama tikrai padėtų!

Rėmėjams bus teikiamos įvairiausios privilegijos:

 • Kvietimas į koncertą
 • VIP vietos
 • Jūsų kompanijos reklama

Pagal pajamų mokesčio įstatymą, nuo 2003 metų sausio 1 dienos kiekvienas nuolatinis LR gyventojas gali skirti pajamų mokesčio dalį (2 %) ne pelno siekiančiai organizacijai (LR Finansų ministro įsakymas Nr. 305 2002-09-25). Būtume dėkingi, jei šią, Jums nieko nekainuojančią mokesčių dalį, (2 %) skirtumėte GEROS MUZIKOS klubui. LR gyventojų, nepasinaudojusių šia galimybe, 2% pajamų mokesčio yra paliekami valstybės biudžetui.

Jums tereikia užpildyti prašymą (forma FR 0512) iki šių metų gegužės 1 dienos. Pasirašytą prašymą galite nunešti (nusiųsti) į mokesčių inspekciją, arba tiesiog paduoti GEROS MUZIKOS klubo vadovams. Užpildykite 2 prašymo egzempliorius (vieną pasilikite sau).

Kas turi būti nurodyta prašyme?

 • Nuolatinio Lietuvos gyventojo vardas, pavardė, nuolatinė gyvenamoji vieta, asmens kodas
 • Ataskaitinis mokestinis laikotarpis: kalendoriniai metai
 • Paramos gavėjo pilnas pavadinimas: VšĮ Geros muzikos klubas
 • Tikslus buveinės adresas: Kaniūkų 2-oji 12a, LT-47154 Kaunas
 • Įmonės kodas: 300605689
 • Sąskaitos numeris: 727230000000700224
 • Banko kodas: UAB Medicinos bankas Kauno filialas 72300
 • Prašoma pervesti pajamų mokesčio dalis (2 %).

DĖKOJAME UŽ PARAMĄ!

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis