LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis BluesMusic.LT Bliuzinės vietos Lietuvoje
Bliuzo vietos
Geros muzikos klubas
Bliuzas Lietuvoje - Bliuzo vietos

Viešoji įstaiga „GM klubas“ (Geros muzikos klubas) yra pelno nesiekianti organizacija, įkurta 2006 metais, siekiant populiarinti gyvos geros muzikos klausymą klubinėje aplinkoje.

Skaityti daugiau...
 
Bliuzo naktų istorija
Bliuzas Lietuvoje - Bliuzo vietos
l

Istorija

Esmė

Muzika, kurios šaknys siekia praeitą šimtmetį ir kurios garsai sklandė virš skurdžių negrų vergų lūšnų, išliko gyvybinga iki šiol.
Tai – bliuzas.
Senas geras bliuzas.
Skaityti daugiau...
 
“Tamsta” - Gyvos muzikos klubas
Bliuzas Lietuvoje - Bliuzo vietos

Sostinės senamiestyje (Subačiaus g. 11 a) įsikūręs gyvos muzikos klubas „Tamsta“ pritraukia įvairaus amžiaus žmones, vertinančius skirtingus muzikos stilius. Nesvarbu kiek tau metų ar kuo užsiimi, tikrai atrasi sau patinkančią muziką ir šėlstančius žmones.

Sudarinėdami renginių programą, svetingi klubo šeimininkai stengiasi įtikti pačios įvairiausios gyvos muzikos mėgėjų skoniui. Kiekvieną savaitę klubo programa praturtinama spalvingais ir žinomais Lietuvos bei pasaulio grupių vardais. Koncertai „Tamstoje“ vyksta nuo trečiadienio iki šeštadienio, o klubo scenoje jau spėjo pasirodyti bene visi šalies atlikėjai ir grupės, propaguojančios gyvą muziką. Čia visada laukiami ir muzikos profesionalai iš užsienio. Taip pat skiriama didelė erdvė jaunųjų muzikantų fantazijai. Vieną kart per mėnesį čia vyksta naujų talentingų muzikantų paieškos vakarai “Open mic day”. Kurių metu susirenka muzikantai ir norintys jais tapti. Muzikuoja kas nori, gali ar negali dainuoti, groti. Kiti trečiadieniai ir ketvirtadieniai skiriami kylančioms ar mažai žinomoms grupėms bei atlikėjams. Penktadieniais bei šeštadieniais - įspūdingi koncertai iš viso pasaulio. Jau tradicija tapo pirmasis mėnesio šeštadienis. Penktus metus jis yra skiriamas Lindyhop.lt šokėjų trupei – tai pašėlusių lindyhoperių komanda, atliekanti šokio bei muzikinius pasirodymus. Daugiau informacijos apie juos galite rasti: www.lindyhop.lt . Klubo šeimininkai taip pat džiaugiasi galimybe supažindinti lankytojus ir su naujausiais filmais, kuriuos pristato „Kino pavasario“ rengėjai.

Šiemet, kaip ir pernai, taip pat ir kitą metų vasarą klubas nedirbs, tačiau geros lietuviškos muzikos gerbėjai paskutinįjį liepos savaitgalį bus laukiami „Tamsta muzika“ festivalyje Varėnoje, Dainų slėni“ saloje. 2009 metais pirmąsyk surengtą festivalį aplankė keli tūkstančiai žiūrovų, jį šiltai įvertino tiek lankytojai, tiek muzikos kritikai ir žurnalistai. Daugiau informacijos rasite „Tamsta muzika“ festivalio oficialioje svetainėje www.tamstamuzika.lt .

Klubas talpina apie 350žmonių, 180vietų yra sėdimų.
Norėdami sužinoti daugiau informacijos ar rezervuoti staliuką klube kreipkitės telefonais: (8-5) 2124498 (I-V 10:00 - 18:00 val.), mob. tel. 869836121, 861156496, 861256058. Arba el. Paštu: \n club@tamsta.com This e-mail address is being protected from spambots, you need JavaScript enabled to view it .

Asmenys iki 18 metų į klubą įleidžiami tik su tėvų palyda.

Techninė specifikacija

 

 
Aula blues club
Bliuzas Lietuvoje - Bliuzo vietos

AULA BLUES CLUB

Prieš aštuonerius metus kavinėje Žaltvykslė (dabar restoranas „AULA) Rubinas (Benas) Vainas buvo įkūręs vieną pirmųjų Lietuvoje bliuzo klubų „Brius. Nors praėjo nemažai laiko, mintis atgaivinti senąsias muzikines restorano tradicijas ir paskatino „AULA Blues Club sukūrimą. Šis muzikinis projektas apims tris giminingus muzikos stilius: bliuzą, džiazą ir roką, kuriuos pristatyti bus skirta tam tikra savaitės diena ir tą dieną vykstantis koncertas ar renginys. Šie muzikiniai projektai yra skirti žmonėms, kurie pasiilgę tikros, gyvos muzikos ar tiesiog nori atsipalaiduoti demokratiškoje, neįpareigojančioje aplinkoje.
Skaityti daugiau...
 
RELAX Live
Bliuzas Lietuvoje - Bliuzo vietos

Esame renginių organizavimo agentūra RELAX Live! Mūsų organizuojamų renginių spektras įvairiapusis. Jau dvylika kartų dalyvavome organizuojant kasmet sausio mėnesio pabaigoje vykstantį populiariausią lietuviškos muzikos renginį RADIOCENTRO APDOVANOJIMAI. Jame visuomet pasirodo geriausios ir populiariausios metų lietuviškos grupės bei tradiciškai svečiai iš užsienio, tokie kaip Eiffel 65, DJ Sash, Vengaboys, Hermes House Band, Right Said Fred, Fun Lovin‘ Criminals, Banaroo, Activ, September, Kate Ryan, Amy Diamond, Ola Svenson, Nikki Belle ir kiti

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis