LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis BluesMusic.LT Menas, poezija ir proza Girl in Blues - Hazmat Modine charizma
Girl in Blues - Hazmat Modine charizma
Apie bliuzą ir kitą gerą muziką! - Menas, poezija ir proza

Pavydėkit mums, kaimynai. O dar geriau – atvažiuokit pas mus, nes jau greit, jau tuoj, jau nebedaug, ir visi mes draugiškai galėsime patrepsėti, dainuodami - Uuap pap pira uap pap pibap!

Turėsime retą galimybę pasimėgauti tikrai neeiliniu reginiu, prieinamu amžino lietaus šalies bliuzo mėgėjams. Atrieda, atidunda didžiulis čigoniškai pagoniškas, teatleidžia man kalbininkai ir mūsų gimtosios kalbos puoselėtojai – „razdolbajskas“ kolektyvas – Hazmat Modine.

Scenoje pasirodys net aštuoni grupės nariai, grojantis įvairiausiais instrumentais – nuo bliuzo klasika tapusios lūpinės armonikėlės ir bandžo, iki egzotiško armeniško duduko, kiniško šeng (), vengriškų cimbolų, kitų - pučiamųjų ir perkusijos instrumentų. Be abejo, netrūks ir gitaros, trombono, saksofono garsų.

Oficialiame tinklalapyje www.hazmatmodine.com grupė savo kūrybą apibūdina, kaip pirmosios dvidešimtojo amžiaus pusės amerikietiškos muzikos, ankstyvojo bliuzo, svingo, Naujojo Orleano ritm-and-blues‘o, Jamaikos rokstedžio ir žydiškųjų klezmerių sintezę. Juos galima pavadinti patrakėliais, grojančiais viską nuo avangardinio džiazoir rokabilio iki Afrikos, Havajų ir net Artimųjų Rytų muzikos. Ir kaip bebūtų keista – visa ta atrodo nesuderinamų garsų, stilių, krypčių įvairovė, praėjusi pro grupės sielos Wade‘o Shumano kūrybinęs girnas, kuo puikiausiai dera.

Bet paklausykite patys:

 

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis