LietuviųEnglish (United Kingdom)
2009
G. Pajūryje ir sostinėje – akustinis štormas iš Suomijos
Apsilankė.lt - 2009

 

Jau ketvirtą kartą Lietuvoje koncertuosiantis Alaska Kalanen be savo metalinės gitaros bliuzo šį kartą su savimi atsiveža vieną įdomiausių Suomijos gitaros virtuozų Petteri Sariola bei lūpinės armonikėlės meistrą Jay Sinister. Vilniečiai “Artistuose” muzikantus galės pamatyti nemokamai (sako vilniečiai tapo tokiais pižonais, kad nė lito nebesukrapšto -- ar tai tiesa?), Nida savaime yra gerai, o klaipėdiečiams padovanosim tris kvietimus (užduotis -- įrašo apačioje).

2009 birželio 10 d. Vilniuje, Artistuose

birželio 12 d. Klaipėdoje, Roxy
birželio 13 d. Nidoje, Faksas

Atlikėjui Alaska Kalanen be menkiausios abejonės galima kabinti Suomijos muzikinio ambasadoriaus Lietuvoje titulą: kiekvieną kartą keliaudamas koncertuoti į šią pusę jis pasikviečia kartu vykti ir savo kolegas, atliekančius įvairaus žanro muziką akustiniame variante.

Pirmo apsilankymo metu prieš porą metų jis Palangoje bei festivalyje „Bliuzo naktys“ kartu su su DJ Hereil pristatė akustinio bliuzo ir hip hopo projektą „The Soul Hustlers“. Vėliau A.Kalanen su savimi atsivežė duetą Jaakko & Jay, kurie su savo energingais akustinio „punk“ pasirodymais nenusileidžia įprastoms grupėms.

Skaityti daugiau...
 
GM Klubas Kaune 2009 - Ripoff Raskolnikov su grupe (Austrija) ir bliuzo baladėmis grįžta į Lietuvą
Apsilankė.lt - 2009

 

Dainius iš praeities. Gatvės muzikantas. 20 amžiaus keliaujantis trubadūras. Jo talentas yra lyginamas su Joe Cocker ir Tom Waits.

Skaityti daugiau...
 
GM Klubas Kaune 2009 - Michael Burks
Apsilankė.lt - 2009

 

Gitaristas, dainininkas, dainų kūrėjas Michael’as dar vadinamas “Geležiniu žmogumi”. Jis gavo pravardę dėl įspūdingų, daug valandų trunkančių pasirodymų, pašėlusių gitaros atakų, tvirto prarūkyto balso ir savo kelioninio furgono vairavimo tūkstančius mylių.

Skaityti daugiau...
 
2009 Joe Bonamassa atvyksta į Vilnių!
Apsilankė.lt - 2009
Joe Bonamassa (JAV)
http://www.jbonamassa.com/

Joe Bonamassa

Bilietai.lt
Forum Palace, Balsas.lt. Vilnius 2009 05 14 Ketvirtadienis 19:00 val.

Blues-roko gitaristas, virtuozas, vokalistas ir dainų autorius Joe Bonamassa gimė 1977 metais Niujorke. Jo tėtis prekiavo gitaromis, ir šis instrumentas papuolė į berniuko rankas, kai jam buvo ketveri metai. Iš pradžių tai buvo vaikiškas "Chiquita" gitaros modelis, o septynerių jis jau grojo gitara suaugusiems - ir grojo lyg koks bliuzo veteranas.

Skaityti daugiau...
 
G M Klubas Kaune 2009 Dawn Tyler Watson & Paul Deslauriers
Apsilankė.lt - 2009

Dawn Tyler Watson & Paul Deslauriers

Monrealio bliuzo karalienę Dawn Tyler Watson ir gitaristą/dainininką/dainų kūrėją Paul Deslauriers sieja nuostabi unikali partnerystė, gimusi iš meilės muzikai.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis