LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis Lithuania. Events 2008 „Bliuzo naktyse 2008” – geriausias Jungtinės Karalystės bliuzmenas
„Bliuzo naktyse 2008” – geriausias Jungtinės Karalystės bliuzmenas
Lithuania. Events - 2008
There are no translations available.

„Bliuzo naktyse 2008” – geriausias Jungtinės Karalystės bliuzmenas

2008-06-03

Geriausiu Jungtinės Karalystės bliuzo atlikėju šešis kartus tituluotas Paul Lamb ir jo grupė „The King Snakes“ šių metų liepos mėnesį koncertuos Lietuvoje. Liepos 4-5 dienomis Varniuose, prie Lūksto ežero (Telšių raj.) vyksiančiame 16-ajame tarptautiniame bliuzo festivalyje „Bliuzo naktys 2008“ grupė „Paul Lamb & the King Snakes“ pristatys gerbėjų ir kritikų liaupsėmis sutiktą albumą „Snakes and Ladders“.

„Lūpinės armonikėlės virtuozas P.Lamb ir jo grupė „The King Snakes“ yra vieni talentingiausių bliuzo atlikėjų Europoje. Jų atliekamas bliuzas ne tik pasižymi išskirtinu profesionalumu, bet ir atskleidžia tikrąją šio žanro magiją. Turuose grupė praleidžia iki 290 dienų per metus, tad labai džiaugiamės, kad pavyko susitarti dėl „Bliuzo naktų 2008“ festivalio įtraukimą į P.Lamb ir jo grupės turnė grafiką“, – kalbėjo festivalio „Bliuzo naktys 2008“ prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.

Nuo 1991 metų „Paul Lamb & the King Snakes“ metiniuose BBC apdovanojimuose net penkis kartus buvo pripažinta geriausia Didžiosios Britanijos bliuzo grupe, jų albumai keturis kartus tituluoti geriausiais metų bliuzo albumais. P.Lamb yra įtrauktas į Britų bliuzo šlovės galeriją, daug apdovanojimų yra pelnę ir jo grupės „The King Snakes“ nariai.

Kilęs iš pramoninio Newcastle miesto, P.Lamb pradėjo savo karjerą būdamas vos penkiolikos metų. Netrukus jaunasis talentas atstovavo Jungtinei Karalystei Pasauliniame lūpinės armonikėlės čempionate, kur užėmė antrą vietą. Išpuoselėtas atsidavimas ir aistra bliuzui lėmė šio atlikėjo įsitvirtinimą tarp elitinių lūpinės armonikėlės meistrų. P.Lamb virtuoziškas partijas galima išgirsti tokių roko grandų kaip „The Who“ ar Rod Stewart dainose.

„P.Lamb ir jo grupei „The King Snakes“ būdingas nuostabus meistriškumo ir improvizacijos derinys. Kol Paul Lamb gyvas, bliuzas gerose rankose“, – naujausio grupės albumo „Snakes & Ladders“ recenzijoje teigia bliuzo korifėjus Gordon „Buzz“ Brown.

„Paul Lamb & the King Snakes“ – ne vienintelė pasaulinio garso bliuzo įžymybė, šiais metais atvyksianti į Lūksto pakrantėje rengiamą festivalį „Bliuzo naktys 2008“. „Bliuzo naktų“ lankytojus harmoningais bliuzo ir soulo deriniais džiugins ir amerikietis Tad Robinson, šiais metais nominuotas net dviem prestižiniams JAV „Blues Music Awards 2008“ apdovanojimams bei paskelbtas vienu iš penkių geriausių soulo ir bliuzo atlikėjų.

Kaip ir kiekvienais metais, dviejų dienų festivalio programoje numatyti Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai, legendiniai „jam session“ koncertai, krepšinio, tinklinio bei futbolo turnyrai, rekordinės „Bliuzasriubės“ virimas bei kitos visų pamėgtos pramogos.

Bernardinai.lt
 
Banner
Banner