LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis Lithuania. Events 2007 Coco Montoya (JAV) / Di Maggio Connection (Italija)
Coco Montoya (JAV) / Di Maggio Connection (Italija)
Lithuania. Events - 2007
There are no translations available.

„DVIGUBAS BLIUZO IR ROKENROLO SMŪGIS“
Coco Montoya (JAV) / Di Maggio Connection (Italija)

2007 lapkričio 13 d. Vilniuje, Forum Palace.

Radijo stotis RELAX FM tęsia gerą tradiciją dukart metuose organizuoti garsiausių pasaulio bliuzo ir rokenrolo atlikėjų pasirodymus Lietuvoje. Ketvirtame renginyje “Dvigubas bliuzo ir rokenrolo smūgis” viename koncerte scenoje pasirodys du atlikėjai: pasaulinė bliuzo žvaigždė, gitaros virtuozas – Coco Montoya ir rokabilio linksmuoliai iš Italijos DI MAGGIO CONNECTION.

Renginio pagrindinis akcentas - gitaristas ir dainininkas Coco Montoya. Karjeros pradžioje - septintojo dešimtmečio viduryje - Coco Montoya, būdamas 20-ies metų, sutiko legendinį Albert’ą Collins’ą, kuris ėmėsį jį globoti. Penkerius metus Coco Montoya Albert’o Collins’o grupėje grojo mušamaisiais. Albert’as Collins’as išmokė Coco Montoya groti ir gitara, kantriai aiškino, kaip ja galima išgauti subtilius ir nepaprastus bliuzo garsus. Collins’as didžiavosi savo mokiniu, sakydamas, kad jis yra tiesiog nuostabus gitaristas. 80-tųjų pradžioje britų bliuzo legenda John’as Mayall’as, kai iš jo grupės išėjo grupės vedantysis gitaristas Mick’as Taylor’as, į savo grupę “The Bluesbreakers” pasikvietė Coco Montoya. Su šia grupe Montoya koncertavo 10 metų.
1993 metais Coco Montoya apsisprendė palikti “The Bluesbreakers” ir pradėti solinę karjerą. Nuo tada jis išleido 6 solinius albumus, per metus surengia daugiau kaip 200 koncertų.
Naujausias albumas “Dirty Deal“ buvo išleistas 2007 sausio 16 dieną.
Per daugiau nei tris dešimtmečius trunkančią muzikanto karjerą ekspresyvi Coco Montoya atlikimo maniera ir jausmingas balsas suteikė jam vieno žymiausių pasaulio bliuzroko muzikantų titulą.

Coco Montoya muzikoje puikiai dera John’o Mayall’o patirtis, Albert’o Collins’o aistra ir B.B.King’o elegancija.

Antrasis koncerto dalyvis - Marco Di Maggio su naujausiu savo projektu THE DI MAGGIO CONNECTION (Italija). Marco Di Maggio - vienintelis italų rokenrolo muzikos atstovas, kuris yra įtrauktas į labiausiai nusipelniusių rokabilio atlikėjų šlovės sąrašą (Rockabilly Hall of Fame). Pradėjęs groti gitara dar aštuonerių metų, šiandien jis tituluojamas italų gitaros virtuozu, grojančiu unikalia technika. Marco Di Maggio yra tikras gitaros genijus, dainų autorius ir aranžuotojas, kuris sunkiai išsitenka rokabilio žanro rėmuose.
Į savo projektus jį nuolat kviečia ryškiausios muzikos pasaulinės žvaigždės, kurių tarpe Albert Lee, Everly Brothers, Paul’as McCartney, Eric’as Clapton’as ir kiti. Vienoje scenoje jis grojo su tokiomis rokenrolo ir rhythm’n’blues garsenybėmis, kaip Little Richard’as, Bill Haley’s Comets, Brenda Lee, Wanda Jackson ir kitais.
Projekte THE DI MAGGIO CONNECTION groja 3 žmonės. Jų repertuarą sudaro originalios rokenrolo ir rokabilio kompozicijos, o taip pat ir šešiasdešimtųjų metų neo-swing ir neo-rockabilly miksai.

Ketvirtasis renginių ciklo “Dvigubas bliuzo ir rokenrolo smūgis” koncertas - tai jau devintas pasaulinio lygio bliuzo ir rokenrolo atlikėjų pasirodymas, kurį organizuoja bliuzą, bliuzroką, rokenrolą bei lengvąjį džiazą penkiuose didžiausiuose Lietuvos didmiesčiuose transliuojanti radijo stotis RELAX FM. Iki šiol vykę tokių bliuzo žvaigždžių, kap Walter’is Trout’as, Bernard’as Allison’as, John’as Lee Hooker’is Jr., Duke Robillard’as, TEN YEARS AFTER, Pete Anderson’as, Shemekia Copeland, Mike Sanchez’as, Tommy Castro ir kt. koncertai sulaukė stulbinančio pasisekimo ir gausios publikos palaikymo.

http://www.bilietai.lt/

 
Banner
Banner