LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis Lithuania. Events 2007 Joe Cocker Lietuvoje koncertavo antrą kartą
Joe Cocker Lietuvoje koncertavo antrą kartą
Lithuania. Events - 2007
There are no translations available.

2007-06-22

http://www.posh.lt/UserFiles/Thumbnails/1471_572_572_2.jpg

Jūratė Žuolytė This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

2007 m. birželio 23 d. 11:00

 

Viena didžiausių pasaulio muzikos žvaigždžių, bliuzo ir roko dainininkas Joe Cockeris vakar Utenos pramogų arenoje savo dainomis džiugino lietuvių ausis. Garbaus amžiaus muzikantas dar kartą įrodė, kad iki jo talento kai kurioms šiandieninėms žvaigždėms – dar toli.

 

Joe Cocker pasirodymą apšildė šių metų Lietuvos atstovė Eurovizijos konkurse - grupė „4Fun“. Nors ši grupė buvo sutikta šiltai, tačiau daugelis žiūrovų, visgi, jėgas taupė svečio iš užsienio pasirodymui. Vos jam pasirodžius scenoje, pasigirdo audringi plojimai.

Atlikėjas gerbėjams pristatė naująjį, pavasarį išleistą albumą „Hymn For My Soul“. Jis įrašytas kartu su dabar itin populiarių grupių „Kings Of Leon“ ir „Razorlight“ prodiuserio Ethano Johnso pagalba, todėl dainininko kūryboje daugelis pastebėjo naują skambesį.

Vien naujo albumo dainų gerbėjams nepakako: dainininkas palepino juos klasika tapusiomis dainomis „Unchain my heart“ ir, žinoma, „You`re so beatiful“, per kurią ne vienos moters akyse spindėjo ašaros.

Legendinis dainininkas visą savo dėmesį sutelkė į muziką – su žiūrovais bendrauti jis pradėjo tik koncerto viduryje, pristatydamas muzikantus. Beveik keturių tūkstančių žmonių minia visą laiką nenuleido akių nuo savo numylėtinio.

Po koncerto būriavęsi gerbėjai kalbėjo, kad šis dainininko pasirodymas nenusileido jo koncertui Vilniuje prieš 13 metų ir gal net jį pranoko. Panašu, kad amžius gerai muzikai netrukdo ir Joe Cockeris iš scenos trauktis dar nesiruošia.

Joe Cockerio karjera tęsiasi jau daugiau nei keturiasdešimt metų. Iš pradžių jis bandė siekti karjeros atlikdamas pop muzikos stiliaus dainas, tačiau sėkmės sulaukė supratęs, kad jo pašaukimas – bliuzas, rokas ir soul stiliaus muzika.

Tarptautinį pripažinimą atlikėjas užsitarnavo perdainavęs grupės „The Beatles“ dainą „I`ll Cry Instead“, po to sekė daugybė populiarių hitų. Iš viso dainininkas išleido net 28 albumus.

Paskutiniais metais dažniausiai JAV koncertuojantis Joe Cocker aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje. Kartu su žymiuoju italų tenoru Luciano Pavarotti jis dalyvavo specialiame koncerte „Pavarotti And Friends For Guatemala And Kosovo“, skirtame paremti karo metu našlaičiais tapusius vaikus. Čia viena scena jis dalinosi su Lioneliu Richie, Mariah Carey, Ricky'iu Martinu ir kitomis muzikos pasaulio žvaigždėmis.

 

Nuotraukos – Audriaus Solomino

 

 
Banner
Banner