LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis Lithuania. Events 2006 Naujas roko festivalis - „Baltijos Garsas“
Naujas roko festivalis - „Baltijos Garsas“
Lithuania. Events - 2006
There are no translations available.

Lietuvoje startuoja naujas roko festivalis

2006-07-17

Rugpjūčio mėn. 11 – 12 dienomis pono Arvydo sodyboje, Valiukiškių kaime netoli Kernavės įvyks muzikinis festivalis „Baltijos Garsas“, savo muzikine dvasia bandysiantis  priminti legendinį Woodstock‘ą. Tai šiuo metu vienintelis muzikos festivalis Lietuvoje kuris apims tokius muzikinius stilius kaip bliuzas, rokas, progressive, art rokas. Festivalyje dalyvauja ne tik gerai žinomi šių stilių atlikėjai iš Lietuvos – „Senas Kuinas“, O. Zacharenkovas su specialiai festivaliui suburta grupe „Žolynas“, „Šv. Sodas“, „The Skys“ ir kitos geros lietuviškos grupės. Laukiami svečiai iš Latvijos - „Holy Lamb“ bei Anglijos grupė „No Connection“.

Pasak festivalio organizatoriaus Všį „Muzikinis Laukas“ atstovo Mindaugo Staškevičiaus, festivalyje „Baltijos Garsas“ bus galima ne tik klausytis muzikos, bet taip pat dalyvauti ir įvairaus pobūdžio rungtyse ir atrakcijose. Visiems atvykusiems į festivalį tikrai neteks nusivilti parengta muzikine ir kultūrine programa. Festivalį remia UAB „Sostinės stogai“, AB „Kalnapilio-Tauro grupė“, AB „Vakarų laivų gamykla“, „Bernardinai. lt“, kt.

Pagrindinė festivalio idėja yra lietuviškų roko grupių populiarinimas. Kad žmonėms, kurie savo mintis išsako tekstais ir muzika, butų sudarytos sąlygos pasireikšti gimtąja kalba., kad klausytojas suprastų apie ką yra dainuojama ir savo simpatijas skirtų ne tik už muziką, bet ir už pasakytą žodį lietuviškai.     

Ateityje į festivalį, kuris planuojamas organizuoti kiekvienais metais, ir toliau bus kviečiamos grupės iš užsienio. Smulkesnė informacija internetiniuose puslapiuose www.bliuzas.org, arba  www.balticsound.org .

Bernardinai.lt
 
Banner
Banner