LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis BluesMusic.lt Blues News in Lithuania Naujienos - greitai „Gera gitara“ - Antoine Dufour ir Martynas Kuliavas
„Gera gitara“ - Antoine Dufour ir Martynas Kuliavas
Blues & Music News - Naujienos - greitai
There are no translations available.

Klubas „New York“, Kalvarijų g. 85, Vilnius.

sekmadienis, 2010 lapkričio 7 diena, 18:00 val.

Renginio trukmė: 2 val. 30 min., 1 pertrauka (15 min.).
Durys atidaromos: 1 val. prieš renginį.
  
Bilietų kaina nuo:
35-65 Lt

https://www.tiketa.lt/

ANTOINE DUFOUR (Kvebekas, Kanada - http://www.antoinedufourmusic.com)
Nei daug nei mažai – penki specialistų aukščiausiai įvertinti albumai, du DVD bei daugiau nei 25 milijonai peržiūrų YouTube, galybė seminarų ir kūrybinių dirbtuvių- kraitis, kuriuo akustinės gitaros virtuozų bei fingerpicking (grojimo pirštais)  technikos atlikėjų padangėje sužibo naujoji žvaigždė - Antoine Dufour.
 
Įtakotas tokių modernios muzikos atlikėjų kaip Leo Kottke, Don Ross, Michael Hedges ir be abejo Stephen Bennett, Dufour klasikinės gitaros studijas iškeitė į savojo stiliaus paieškas.
 
Peržengęs klasikinės gitaros grojimo technikos rėmus, Antoine Dufour pateikė visai kitokį požiūrį į gitarą kaip meninės saviraiškos priemonę. Naudodamas slepo techniką bei natūralius flažoletus Dufour išgauna įvairiausius garsus puikiai susiliejančius į melodingą visumą.
 
Dėl inovatyvios muzikos bei didelio kūrybingumo atlikėjas pelnė pasaulinį pripažinimą ir apkeliavo daugelį didžiųjų muzikos festivalių Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje bei kitose šalyse, tarp jų ir Montreal’io tarptautinį Jazzo Festivalį, laimėjo fingerpicking technikos konkursus Winfielde, JAV bei užėmė garbingą antrą bei pirmą vietas Kanados Gitarų festivalyje. Antoine Dufour fanai yra įrašę nesuskaičiuojamą galybę jo kūrinių “cover” versijų.
 
Pirma kartą Lietuvoje debiutuosiantis Antoine Dufour žada nepaprastą programa.
 
„Stay tuned to world famous modern acoustic music!“

 
MARTYNAS KULIAVAS (Vilnius, Lietuva – www.geragitara.lt,)
Antoine Dufour ir Martyną Kuliavą sieją keletas dalykų – GERA GITARA, kurios atstovai šiuo atveju yra garsios Čekų kompanijos FURCH (JAV vad. STONEBRIDGE) rankų darbo akutsinės gitaros (www.furch.cz), antras ne mažiau svarbus faktorius – talentas.
 
Žinomas dainų autorius, prodiuseris bei gitaristas, o kartu ir internetinės gitarų parduotuvės GERA GITARA įkūrėjas Martynas Kuliavas savo karjerą pradėjo būdamas 15 metų. 1997 metų apdovanojimas Bravo statulėle bei pelnytas geriausio instrumentalisto vardas įprasmina ilgą Martyno kaip gitaros profesionalo nueitą kelią.  1991 m. Martynas įkurė muzikos grupę Bovy, kurioje vėliau savo muzikinį kelią pradėjo ir Marijonas Mikutavičius. Bovy albumo Leaving home dainų kompozicijos – Martyno darbo vaisius  Nuo 1994 metų kurdamas tokiems Lietuvos atlikėjams, kaip Marijonas Mikutavičius, Gytis Paškevičius, Janina Miščiukaitė, Arina ir kt. bei grodamas gitara grupėse Rebelheart, Skamp, AC/DC projekte, su G.Paškevičiumi, 2008 m. Martynas suburė profesionalius atlikėjus ir įgyvendino savo svajonę įkurdamas grupę Ingenious.
 
Martyno dainas atliko ir iki šiol atlieka Marijonas Mikutavičius, Janina Miščiukaitė, Arina, Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Gytis Paškevičius, Asta Pilypaitė, Rosita Čivilytė, Eva ir kt.
 
Martynas Kuliavas šiuo metu dalyvauja įvairiuose koncertiniuose projektuose kaip gitaristas bei kūrinių autorius ir  aranžuotojas, prodiusuoja kitų kūrėjų dainas studijoje. Taip pat moko groti gitara.
 
Koncerto NEW YORK klube metu išvysime akustinį Martyno Kuliavo projektą.
 
NEPRALEISK PROGOS!
 
Atsiliepimai:
 
Muzikos ekspertai apie Martyną Kuliavą;
„Debiutavęs kaip talentingas roko gitaristas, Martynas Kuliavas per kelis dešimtmečius ne degradavo i "kabokinius“ muzikantus ar TV personažus, o tapo visaverčiu originaliu muzikos kūrėju. Jis jau ne kartą įrodė esąs vienas profesionaliausių ir kūrybiškiausių Lietuvos muzikos autorių ir atlikėjų.“
Dovydas Bluvšteinas, VšĮ  Muzikos zona  vadovas, muzikos ekspertas.
 
„Existence“ albumo apžvalga, CandyRat Records, 2008;
„A. Dufour energetiškas kompozicijas per keletą sekundžių sugeba  paversti ramiomis bei nostalgiškomis muzikinėmis frazėmis. Jo atliekama muzika yra melodinga ir suprantama kiekvienam klausytojui, tačiau tuo pat metu ypač sudėtinga struktūros bei harmonijos prasme. Neabejotinai, Dufour yra muzikantas, giliai suvokiantis akustinės gitaros prigimtį bei esmę.”
© Timothy Smith Minor 7th akustinės muzikos žurnalas
 
Tarptautinė Gitarų Naktis koncertas, Glasgow, Škotija, 2007 m. spalio 4 d.:
„Nesunkiai suprantama, kodėl Antoine Dufour peržiūros Youtube siekia milijonus.  Jo stilius perteikiantis roko grupės energetiką bei nepaprastai sklandų grojimą  yra paremtas labai efektyvia flamenco tipo perkusija bei greitai keičiamomis, tačiau neišsiskiriančiomis iš bendro kūrinio visumos melodijomis, o taip pat ir žaibišku stygų užgavimu.
© Rob Adams The Herald, Glasgow, Škotija, 2007 m. spalio 16 d.
 
„Existence“ albumo apžvalga, 2008 m.;
Trylika “Existence“ kūrinių mus nukelia į grojimo pirštais (fingerpicking’o) stebuklų šalį. Painios, o kartu ir raminančios bei atpalaiduojančios sielą kompozicijos įgalina mūsų protą mąstyti bei paklusti melodingam stygų gaudesiui. Dufour’o gitariniai rifai yra stebinantys, rodos niekuomet nesibaigiantys ir tuo pat metu neįmanomi atlikti eilinio žmogaus pirštams.
© Mark S. Tucker Folk & Acoustic Music Exchange 2008 m.
https://www.tiketa.lt/
.

 

 

 
 
 
 
 
 
Banner
Banner