LietuviųEnglish (United Kingdom)
Pradinis puslapis BluesMusic Menas, poezija ir proza Girl in BLues - Namų šeimininkės užrašai
Girl in BLues - Namų šeimininkės užrašai PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Wednesday, 15 July 2009 19:53
There are no translations available.

Nekenčiu jos. Nekenčiu jos visą savo esybe. Negaliu nenusipurtyti vos tik apie ją pagalvojus. O užsiminus Brangiausiam, kad jos nekenčiu – išgirstų kiek įsižeidusį jo balsą – ir iš kur tokie baltarankės užmojai? Juk sunkmetis…

Oi, na tik nepamanykite, kad mano krikščionišką sielą užnuodijo neapykanta mylimai anytai, lieknutei gražuolei kaimynei ar už turtingo užsieniečio ištekėjusiai giminaitei. Jų nekenčiu gal tik kartais... Ir ne taip aršiai.

Tikroji mano neapykantos auka – namų ruoša. Ir kai vieną ankstų rytą, mano vyras aptinka mane, valančią orkaitę, jo akys vos neiššoka iš orbitų, ir jis ima baimintis, kad apsirgau. Ir kai jis kiek sarkastiškai paklausia - Gal tu susirgai, mieloji? – mano širdis ima dainuot. “Užkibai, balandėli” – pamastau, o jam, vos pakėlusi vieną antakį atsakau:
- Ar norėsi pietums cepelinų?
Čia jo vos neištinka infarktas, sumišęs su nuostaba ir džiugesiu. O gal net triumfu. “Pagaliau mano žmona virsta normalia namu šeimininke” – perskaitau jo akyse. Ir tuomet, nekaltai nuleidusi blakstienas, kukliai ir meiliai klausiu:
- Mielasis, ką veiksi rugpjūčio trečią? Ar galėtum pabūti su vaikais?

Mano tikslas paprastas ir aiškus. Man tiesiog būtinas bent vienas vakaras „out of office“. Trokštų jo. Aistringai laukiu susitikimo su juo. Net kūnas – išdavikas laukia susitikimo, kuomet galės pasiduoti jo ritmui. Receptoriai prašytę prašosi sudirginami. Laukiu vakaro su juo, su mano aistringu meilužiu. Dėl jo galiu pasiaukoti. Trumpam galiu tapti net pavyzdinga namų šeimininke ir pamiršti savo svajonę - pasisamdyti namų tvarkytoją. Smile

Vėlus vakaras. Rankoje stiklas Jack Daniels su ledukais. Jis maloniai šildo mane iš vidaus, atpalaiduoja smegenis. Bare pilna mielų pažįstamų veidų. Patogiai įsitaisau prie staliuko ir laukiu, kol su pirmais akordais prasidės eilinis mano pasimatymas su juo. Su ponu bliuzu.
Su juo aš galiu būti savimi.
Net neprivalau būti nusiskutusi kojų, jei tingiu...

 

Last Updated on Wednesday, 22 July 2009 15:41
 
Banner
Banner